Genç Şarkıcı Aleyna Tilki, Sınıf Öğretmeni ile Kavga Etti!

aleyna tilki kavga

Sahnelerde gördüğümüz genç liseli şarkıcı Aleyna Tilki, sınavından 100 alması halinde sosyal medyadan sınav kağıdını paylaşınca tekrar sınav oldu. Düşük alması ile sınıf öğretmeniyle tartışması bir oldu.

Genç şarkıcı için çok büyük tehlikeler ortaya çıktı. Okul hayatı için büyük tartışmalar başlamıştı. 17 yaşındaki bir liseli kızın şarkı söylemesi ve aynı şekilde okul hayatını da devam ettirmesi kız için büyük bir şöhret kazandırmıştı. Şöhretin sebebi YouTube’de Emrah Karaduman ile çektiği klibinin yaklaşık 216 milyon izlenmesi(06.02.2017) oldu. Türkiye’de izlenen ve dinlenen en çok şarkılardan biri de “Cevapsız Çınlama” klibi olmuştur.

“Cevapsız çınlama” adındaki klibi YouTube’de genel şarkıcıların rakibi olması ile beraberinde Diyarbakır’ın merkezinde yaptığı konserde atılan ses bombası da onun için bir tehlike daha oluşturuyor.

Okul hayatında çok kez tartışmalarla karşılaştı. Bunlardan biri de geçen ay yaşanan olay yani Tilki’nin 100 aldığı fizik kağıdını sosyal medyada paylaşması oldu. Öğretmenler kurulu bunun için toplanmıştı. Karar öğrencinin tüm derslerden tekrar sınav olması üzerindeydi. Aleyna tekrar sınav oldu ve gelen kağıtların puanları düşük olması sebebiyle okulda öğretmeni ile tartışmaya girdi. Kavga etti. Tekrar bir önceki gibi disipline yollandı.

Aleyna bu tartışması ile beraber okulda 2.disipline gidişi oldu. Henüz kararın açıklanmamasıyla beraber Aleyna’nın bu sefer de okuldan disiplin cezası alması halinde okuldan atılma riski olacak. Aleyna bu cezasıyla birlikte okul hayatına son verip şarkıcı olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

One thought on “Genç Şarkıcı Aleyna Tilki, Sınıf Öğretmeni ile Kavga Etti!

  1. Bence bu kiz ile cok ugrasiliyor, sosyal medyada sinav kagidini paylasti diye tum derslerden tekrar sinav olmasi haksizlik olmus. Sanirim hocalari biraz sıkıntılı rezalet puanim 6,5/10

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir