Bosch Kombi Bakımınız için Sarıyer’de Hizmetinizdeyiz

Bosch, sadece ürettiği kombilerle değil, onların teknik servisleri ve cihazlarla ilgili sorunların giderilmesine yönelik sağladığı hizmetlerle de tanınmaktadır. Bosch Servis Sarıyer bölgesinde verdiği hizmetle de birçok müşterinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet götürmektedir. İstanbul Sarıyer bölgesinde bulunan servis, müşterilerin yaşadıkları kombi problemlerini en kısa sürede yetkili bir servise ulaştırmasını sağlamaktadır. Bosch Servisleri Sarıyer bu şekilde her ilçede hizmet vererek daha kısa sürede daha hızlı hizmet ulaştırmaktadır.
Bosch Servis Sarıyer Hizmetleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Servisin sağladığı hizmetler arasında:
-Yeni alınan kombinin eve teslimi, montajı, kurulumu, ilk çalıştırma işleminin gerçekleştirilmesi ve kombi kullanımı hakkında kullanıcıyı bilgilendirme,
-Her bakım döneminde müşteriyi bakım ve temizlik konusunda bilgilendirme ve bakım zamanlarını hatırlatma,
-Talep doğrultusunda ya da bilgilendirme neticesinde müşteri onayı ile kombi ve petek temizliği gerçekleştirme,
-Yaşanan problemlere ilişkin evde kullanıcılara telefonla rehberlik etme ve telefonda çözülemeyen şeyler için teknik ekip yönlendirme gibi işlemler yer almaktadır.
Bosch Servis Sarıyer Kombi Bakımı ve Temizliği
Bosch Servis Sarıyer Kombi bakımı ve temizliği konusunda gelen taleplere istinaden kullandığı pratik yöntemlerle ev içinde hiçbir yeri kirletmeden ve hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan gereken işlemleri tamamlamaktadır. Yapılan kombi bakımı ve temizliği kesinlikle üretici firmanın yetkili elemanlarınca yapılmalıdır. Çünkü onlar cihazı tanıyarak yaşanabilecek olan teknik arızaları bilerek son derece titiz bir çalışma yürütmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir