Bosch Servis Merkezi İzmir

İzmir’de en fazla tercih edilen beyaz eşya markaları arasında yer alan Bosch, uzun yıllardan beri ev hanımlarının tercihlerinde üst sıralarda yer almaktadır. Bosch ürünleri dayanıklı, kaliteli ve yıllara meydan okuyan ürünler olarak bilinmektedir. Bosch ürünleri arasında en fazla tercih edilen; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların yanı sıra zemin temizliğinde Bosch süpürge modelleridir. Geniş bir model skalasına sahip olan Bosch ürünleri uygun fiyatlı olmaları ve işlevsellikleriyle tüketicileri memnun etmektedir. Zaman içerisinde eskiyen ve yıpranan Bosch ürünleriniz arızalanarak sorun çıkarabilirler. Bosch servis İzmir hizmetimizle markanın ürünlerine tamir ve bakım uygulamaları gerçekleştiriyoruz.
İzmir’in hangi bölgesinden olursanız olun bizi aramanızla birlikte mobil ekiplerimiz adresinize gelerek cihazınızın arızasını tespit edecektir. Bosch servis İzmir olarak markanın tüm ürün gruplarında uzman personellerle kaliteli bir hizmete imza atıyoruz. Müşteri memnuniyeti prensiplerine önem veren firmamız tüm personellerini hem teknik alanda hem de hizmet kalitesinin yükseltilmesi noktasında düzenli olarak eğitime tabi tutmaktadır.
Daima en iyiyi hedefleyen firmamız, teknik bakımdan en üstün personellerle çalışarak Bosch ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini hızlı ve titiz bir çalışmayla yürütmektedir.
Bosch servis İzmir hizmetimiz için 444 78 56 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize cihazınızla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı iletebilir, servis prosedürümüz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Parça bedelleri ve tamir sürecine ilişkin bilgi edinebileceğiniz firmamız, tüm servis adımlarında şeffaf uygulamalara imza atmaktadır.
Web: http://www.boschservisizmir.co

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir