Kron XC Serisi Bisiklet Modelleri ve Fiyatları

kron xc 100 bisiklet

Kron XC Serisi Bisiklet Modelleri ve Fiyatları
Kron XC Serisi, Kron marka bisikletlerin uzun zamandır dağ bisikletleri kategorisinde satışa sunduğu en çok satan ve ilgi gören bisiklet modellerinin markasıdır. 2004 yılından beri üretim yapan Kron, yerli bisiklet üreticileri arasında son dönemde yaptığı atılımlar ve kaliteli bisiklet modelleri ile dikkat çekiyor.

Kron xc Dağ Bisikleti Modelleri

Kron xc serisi dağ bisikleti modelleri arasında, kron xc 100, kron xc 150, kron xc 300, kron xc 450, kron xc 500, kron xc 800, kron xc 1000 ve kron xc 2000 marka modeller yer almaktadır.

Kron xc 100 modeli 2017 ‘de üretimine başlanmış olup, Kron dağ bisikletleri arasında en uygun fiyatlı bisiklet modeli olarak öne çıkmaktadır. Özellik bakımından farklı varyasyonları içeren kron xc 100 serisi, hidrolik fren (hd), mekanik fren (md) ve v fren olarak üretilmektedir. Farklı özelliklere sahip olan kron xc 100 model bisikletler ortalama 700 türk lirası gibi bir fiyata 2017 yılında satışa sunulmuştur.

Kron xc 150 serisi, Kron marka dağ bisikletleri arasında geçtiğimiz senelerde en çok tercih edilen modeller arasında başı çekmektedir. Yine diğer kron modellerinde olduğu gibi, hd, md ve v fren seçenekleri ile farklı jant varyasyonları ile her yaş ve kiloya uygun bisiklet tutkununu fazlasıyla tatmin etmektedir. Gerek fiyatı gerek, kalitesi olsun, yerli bisiklet modelleri arasında bisiklete gönül verenler arasında en çok araştırılan modeller arasında gelmektedir.

Farklı jant ve boylarda üretilen kron xc serisi bisikletler, bisiklet severlerin ihtiyaç ve beğenilerine göre shimano vites seçenekleri, farklı fren varyasyonları hd, v fren ve diğer seçenekler ile, kron xc 300, kron xc 450, kron xc 500, kron xc 800, kron xc 1000 ve kron xc 2000 şeklinde fiyat ve özellikleri artarak devam etmektedir.

Kron bisiklet ‘in dağ bisikleti modellerinin en çok tercih edilen ve araştırılan serisi olan Kron xc serisi bisiklet modelleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir