Özel Ferroli Kombi Servis Merkezi

Özel Ferroli Kombi Servis Merkezi

Herkesin bildiği üzere dünyanın en önemli kombi firmalarından biri olan Ferroli, Türkiye’de de önemli bir satış rakamına ulaşmaktadır. Kombiler yedi gün yirmi dört saat ve dört mevsim çalışmaktadır. Sürekli ve düzenli bir şekilde çalışan komilerin her sene periyodik olarak kontrolünün yapılması gerekmektedir. Eğer gerekli periyodik bakımı yapılmazsa çok sık çalıştığı için çeşitli arızalar vermektedir. Bunların önüne geçmek içinse gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu önlemler sizlerin tek başınıza alabileceğiniz önlemler olmamakla birlikte iyi ve güvenilir bir teknik servis ekibinden yarım istemeniz gerekmektedir.

Özel Ferroli Kombi Servis Telefonu: 444 78 56

Uzun yıllardır Ferroli sevisinde uzman ve tecrübeli teknik servis kadrosuyla hizmet sunan İstanbul Ferroli servis firması İstanbul civarındaki en büyük ve en köklü firmadır. Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak bir teknik servis ekibi çağırabilirsiniz. Aradıktan sonra yapmanız gereken çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı oluşturmak ve evinizin ya da iş yerinizin açık adresini vermeniz yeterlidir. Size en yakın uzman ve tecrübeli bir teknik servis ekibi size mümkün olan en kısa süre ulaşacaktır.

Teknik servis ekibi size ulaştıktan sonra kombinize birkaç test ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Bakım esnasında sürekli ve düzenli bir şekilde çalışmasını engelleyen herhangi bir durum tespit edilirse sizlerin de onayı alınarak gerekli tamir işlemleri gerçekleştirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir