Özel Hoover Teknik Servis – 444 78 56

 

Türkiye’de çok eski zamanlardan beri hizmet veren Hoover, şimdilerde dayanıklı ve kaliteli çamaşır makineleriyle adından çok söz ettirmektedir. İlerleyen ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmada gayet başarılı olan Hoover marka çamaşır makineleri, Türkiye’de satışları arttıkça teknik servis hizmeti veren firma sayısı da artmaktadır. Çamaşır makineleri hayatımızda önemli ve temel bir noktada konumlandırılmış en gerekli beyaz eşyalar arasında bulunmaktadır.
Her ne kadar aldığınız markaya göre kullanım ömrünün değişeceği aşikar olsa da yardım aldığınız teknik servis ekibinin verdiği hizmet size fayda sağlaması adına çok önemlidir.

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve bir Hoover teknik servis arıyorsanız yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak İstanbul Hoover servisinden bir teknik servis ekibi çağırmanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcisine öncelikle bir ön arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Bu arıza kaydı oluşturulduktan sonra açık adres bilgileriniz paylaşmanız durumunda size en yakın teknik servis ekibi ulaşmaktadır. Ya da bunların hiç biriyle uğraşmak istemezseniz veya özel teknik servis merkezini kendi gözlerinizle görmek isterseniz çamaşır makinenizi kendinizde servis merkezine getirebilirsiniz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti veren bu firma sizlere arızanızla ve yapılması gerekenler hakkında bilgi vermeden hiçbir işlem yapmamaktadır. Yani değişecek herhangi bir parça varsa ya da yapılması gereken herhangi bir işlem varsa öncelikle sizden onay alarak işlemleri gerçekleştirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir