Özel İzmir LG Teknik Servis Hizmetleri

 

Dünyanın bir çok yerinde genellikle bilgisayar üretici olarak bilinse de Güney Kore devi olan LG, ilerleyen ve sürekli gelişen televizyon teknolojisine de ayak uydurmayı başarmıştır. LG dendiğinde ilk akla gelen özelliklerden biri olan dayanıklılık ve uzun ömür bilgisayarlarında olduğu gibi televizyonlarında da geçerlidir. Artık ülkemizin her yerinde evlerimizde ya da iş yerlerimizde televizyon mevcut olup uzun saatlerde kullanılmaya başlamıştır.

Artık sadece televizyon kanallarını izlemek için değil gelişen teknolojiyle birlikte televizyonunuzu internete bağlayarak internetten çeşitli dizi ve filmlerde izlemek mümkündür. Fakat bu gibi yeni özelliklerin gelmesiyle birlikte ve tabi ki çok uzun süre kullanılmasının da verdiği etkiyle televizyonlarda çeşitli arızalar boy göstermektedir.

Bu gibi durumlarda işlerini bilerek yapan ve bu marka televizyonlarda uzman olan yani LG servisliği yapan bir teknik servise ihtiyacınız olmaktadır. işte bu gibi ihtiyaçlarınız karşılamak adına uzun yıllardır İzmir’de hizmet veren ve işlerinde uzman olan İzmir LG TV Servis firması eskiden olduğu gibi güler yüzlü ve tecrübeli teknik servis ekibiyle sizlere garantili hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken, İzmir’in neresinde olursanız olun http://www.lgservis.org adresindeki çağrı merkezi numarasını aramanız yeterlidir. Çağrı merkezini aradıktan sonra size en yakın teknik servis ekibin mümkün olan en kısa sürede size ulaşımı sağlanmaktadır.

Ayrıca firma bir yıl geçerli işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir