Promosyon ve Kupon sitesi Markodi 1 Yaşında!

 

Online alışveriş yapanların 1 yıl önce tanıştığı Markodi ilk senesini doldurdu. Kampanya, Promosyon ve indirim kodlarını ücretsiz yayınlayan web sitesi 1 senede 900 mağazası aşmış durumda. Özellikle büyük markaların kuponlarını günün her saatinde kullanıcılarına ulaştıran site yaz dönemine kadar 1000 mağazayı aşmayı düşünüyor! Üstelik siteyi kullanmak kodları kullanmak tamamen ücretsiz! Sitede Giyimden elektroniğe, Tatilden mobilyaya, Cep Telefonundan Sinema biletine, Otobüs biletinden uçak biletine kadar yüzlerce kategoride kuponlar sürekli güncel olarak yayınlanıyor! Sitede aynı zamanda yeni açılan mağazalarında özel kuponlarını bulmak mümkün. Alışveriş yapmadan önce mutlaka bir bakmanızı öneririz.

Tasarruf için Kuponları kullanın!

İndirim kuponu ve indirim kodları alışverişlerinizin bir kısmına indirim yaparak müthiş fırsatlar sunuyor. Markodi üzerinden indirim kodu kullanarak Tatilinizi daha ucuza yapabilir, Seyehatinizi veya alışverişlerinizi çok daha ucuz tamamlamanız mümkün. Ucuz alışveriş yapmak için Markodi de size uygun olan kuponu kopyalayıp sepet aşamasında karşınıza çıkan alana yapıştırmanız yeterli. Sepet tutarınızın kupon kadarki kısmının düştüğünü göreceksiniz! Örnek vermek gerekirse şuan sitede Boyner’in %50’ye varan kuponları Trendyol 50 TL indirim kuponu, N11 80 TL indirim kuponu mevcut. Bu kuponları kullanmadan neden alışverişinizi tamamlayasınız ki ?

İndirim Kuponu Sitesi Markodi.com!

promosyon sitesi Promosyon ve Kupon sitesi Markodi 1 Yaşında!

Şimdi size aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak istediğiniz markanın kuponlarını inceleyin yapacağınız alışverişi daha ucuza tamamlayın. İndirim kodları için link: www.markodi.com Ana sayfada bulamadığınız ürünleri yukarıdaki arama kısmına marka ismini yazarak ta ulaşabilirsiniz. Her markaya özel Mağaza sayfasında özel kuponlar ile alışverişlerinizde tasarruf yapmanın keyfini yaşayın! Şuan Markodi’yi bilmeyen çok kişi olduğunu biliyoruz. Umarım size de yararlı olur!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir