Ünlülerin Güzellik Sırları “Ebru Şallı”

ünlülerin güzellik sırları

Mankenlerin ve ünlülerin yıllarca nasıl güzel kaldığını hiç merak ettiniz mi ? O zaman bir kaç ünlü isimin uyguladığı yöntemler…

Ece Sükan

En önemli güzellik sırlarından bir tanesi yüzüne ve vücuduna nemlendirici sürmesidir. Her şeyi yiyen ama az az ve gece hariç olduğunu söylüyor. Güzel bir cilt içinse özellikle elmanın bol tüketilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Sadece güzelliğin değil, formunda korunmasının çok önemli olduğunu ve her zaman mutlaka spor yapılmasının güzel kalınması yönünde en büyük etken olduğunu söyleyerek kendisine has olan güzelliğin sırrından spoler vermiş oldu.

Ebru Şallı

Bir çocuk sahibi olan Ebru Şallı, gün içerisinde 2 saat mutlaka spor yapıyor. Özellikle vejeteryan beslenen ünlülerimizden ve sabahları ilk olarak semiz otu yiyerek başlıyor. O kadar spora önem veriyor ki evinin bir bölümünü spor salonuna çevirmiştir. Gece yatarken mutlaka makyajını temizler ve makyajla yatılmasının yüze ne denli zarar verdiğini Bülent Ersoy’dan örnek verdi. 😀 İlginç bir öneri sunmadan da geçmek istemeyen ünlü isim Ebru Şallı her hafta bir kez mutlaka hamama gidilmesi gerektiğini söyledi.

Editörden notlar: acaba estetik ameliyat olmasaydı, makyaj olmasaydı ve para tabi ki işte o zaman bu söylenenlere inanırdım 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir